Dhome Katërshe

Kjo dhomë përmban një krevat dopio dhe një tek, ajër të kondicionuar dhe TV satelitor të sheshtë. Dhoma katërshe është ideale për një grup miqsh.

null

2 Krevat tek + 1 Marinar

null

Kondicioner

null

TV

null

2 Njerëz

Shërbime