Dhome Treshe

Kjo dhomë përmban një krevat dopio dhe një tek, ajër të kondicionuar dhe TV satelitor të sheshtë. Dhoma treshe është ideale për një grup miqsh.

null

3 Krevat Tek

null

Kondicioner

null

TV

null

2 Njerëz

Shërbime