Dhome Dyshe

Kjo dhomë përmban një krevat dopio dhe një tek, ajër të kondicionuar dhe TV satelitor të sheshtë. Dhoma Dyshe është e përshtatshme për një çift me një fëmijë.

null

1 Krevat Dopio + 1 Tek

null

Kondicioner

null

TV

null

2 Njerëz

Shërbime