Dhome Dopio

Kjo dhomë përmban një krevat dopio, ajer te kondicionuar dhe TV satelitor të sheshtë. Dhoma Dopio është e përshtatshme për një çift.

null

1 Krevat Dopio

null

Kondicioner

null

TV

null

2 Njerëz

Shërbime